Kampioni nga Shkëndija drejt Europianit në Pragë

vull
Blerton Sulejmani i Klubit të Karatesë Shkëndija – Tetovë, kampion i Maqedonisë së Veriut me plot merit sot bashkë me reprezentacionin e Federatës Karatesë së Maqedonisë u nis për në Kampionatin Europian që do të mbahet në Pragë të R. Çeke nga data 17 deri 19 Qershor.
Blertoni do të garoj në kategorinë Kadet -70kg dhe shpresojmë që do mund të shpërblehet.
Ne si Klub dhe të gjithë përkrahësit e Blertonin i urojmë një rrugë të mbarë dhe shumë suksese në Kampionatin Europian.

Next Post

Ministri Aliti folës në Forumin e Sigurisë Digjitale të Ballkanit Perëndimor

Siguria kibernetike dhe praktikat më të mira evropiane ishin temat e fokusit të takimit të sotëm të Forumit të Sigurisë Digjitale të Ballkanit Perëndimor të zhvilluara në Talin të Estonisë, takim në të cilin morri pjesë edhe Ministri i Ministrisë së Shoqërisë Informatike dhe Administratës – Admirim Aliti.   Në […]

Subscribe US Now