Kandidati i parë për postin e trajnerit “kapet” në Barcelonë (Video)

vull

“El Chiringuito” publikoi një video ekskluzive të Kumanit në aeroport, pas së cilës bëhet e qartë se ai tashmë ka zhvilluar një takim me Bartomeu, ose ata do ta kenë atë. I njëjti burim thekson se ai do të botojë më shumë detaje rreth pranisë së Kumanit në nesër.

Eksperti holandez kishte një klauzolë në kontratën me Hollandën për të marrë në dorë Barcelona këtë verë, por më pas marrëveshja dështoi pasi Kampionati Evropian u shty për shkak të koronavirusit. Megjithatë, kthesa e papritur dhe e padëshiruar e ngjarjeve e bëri që Kryesia e Barcelonës përsëri të kontaktoj   Kuman, dhe holandezi u kap zyrtarisht sot në aeroport.

Next Post

Finale e re për Sevillën

Sevilla nga Andaluzia është finalisti i parë në Europa League pasi mposhti Manchester United 2-1 në një ndeshje të luajtur në terren neutral në Këln, Gjermani. Edhe pse “djajtë” ishin të parët që morën epërsinë në ndeshje, me golin e penalltisë së Fernandez në minutën e 9-të, prapë lojtarët e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: