KENAN HORIĆ FIRMOS ME KUKËSIN

vull

Kenan Horić është zyrtarisht futbollist i Kukësit! Mbrojtësi 30-vjeçar ka firmosur sot me skuadrën tonë kontratën për sezonin e ardhshëm. Mbrojtësi boshnjak ka luajtur për shumë vite në Europë, ku së fundmi ishte pjesë e skuadrës së Celik Zenicas në kampionatin boshnjak. Në të shkuarën, ai ka luajtur edhe në Slloveni me Domzalen e në Turqi me Antaliasporin.

Skeda e Lojtarit:

Emri: Kenan Horić
Mosha: 30 vjeç
Kombësia: Boshnjak
Gjatësia: 1.90 m
Pozicioni: Mbrojtës
Klubet e mëparshme: Celik Zenica, Mladost Kakanj, Antalyaspor, Pafos, Domzale

Next Post

Kanal 5: LSDM- BDI arrijnë marëveshje për postin e Kryeministrit!?Ja detajet

LSDM dhe BDI në kuadër të bisedimeve për qeverinë e re , kanë arritur marëveshje për postin e Kryeministrit . Siç bën të ditur Tv kanal 5 nga burime partiake , sipas marëveshjes do të shkohet në parimin 3+ 1, që don të thotë 3 vite në krye të qeverisë  të jetë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: