KF Teuta komunikon marrëveshjen me futbollistin, Rubin Hebaj

vull

Drejtuesit e klubit dhe sulmesi kanë gjetur akordin për bashkëpunim lojtari është prezantuar në ambientet e stadiumit “Niko Dovana” në pranin e shefit të klubit Enid Furxhi dhe tashmë është pjesë e bluve.

Hebaj rikthehet në Durrës pas eksperjencës në Maqedoni tek ekipi i Shkëndijës se Tetovës.

Sulmesi është bashkuar sot me ekipin në stërvitje, ndërsa është përforcimi i parë i Teutës në këtë afat kalimtar.

Next Post

Parashikimi i Alfred Çakos për 2022: Ilirida mund t’i bashkohet Kosovës

Analisti i nga Shqipëria, Alfred Çako, i cili njihet si botues i librave me teori konspitative, ka parashikiar dy skenarë për Ballkanin në vitin 2022. Skenari i parë parasheh integrimin e rajonit përmes Open Balkan, ndersa skenari i dytë nëse Vuçiq i detyruar nga Putini, synon destabilizimin e Ballkanit, atëherë […]

Subscribe US Now