KF Teuta me kënaqësi komunikon marrëveshjen me futbollistin 30 vjeçar, Asjon Daja

vull

Drejtuesit e klubit dhe mesushori kanë gjetur akordin për bashkëpunim lojtari është prezantuar në ambientet e stadiumit “Niko Dovana” dhe tashmë është pjesë e bluve. Daja në Durrës vjen nga ekipi i Skënderbeut. Mesfushori do të bashkohet me ekipin në stërvitje, ndërsa bëhet përforcimi i katërt i Teutës në këtë afat kalimtar .KF Teuta i uron mirëseardhje Asjon Dajës, duke i dëshiruar suksese dhe shumë fitore me fanellën e skuadrës tonë!

Next Post

Takim në Qeveri në mes Zaev dhe Duxhak: Vazhdon bashkëpunimi intensiv me KB-në me zbatimin e suksesshëm të projekteve për përmirësimin e cilësisë së jetesës

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, sot në Kabinetin e tij u takua me Rosana Duxhak, koordinatore e përhershme e Kombeve të Bashkuara (KB) në shtetin tonë, e cila e përgëzoi për fillimin e mandatit të dytë duke i uruar punë të frytshme dhe mbështetje […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: