KF Teuta njofton arritjen e marrëveshjes të transferimit të Sherif Kallaku në ekipin e Lokomotiva Zagreb

vull
0 0
Read Time:37 Second

KF Teuta njofton sot arritjen e marrëveshjes të transferimit të Sherif Kallaku në ekipin e Lokomotiva Zagreb në Kroaci. Sherif Kallaku pritet ti bashkohet ekipit të Lokomtivës ditën e premte. Fantazisti i Teutës, pasi të kryejë vizitat mjekësore do të bashkohet me klubin e Lokomotiva Zagreb ,me të cilin ka nënshkruar nje kontrate 4 vjeçare.

22 vjeçari i cili u shpall fitues i kupës i Shqipërisë me Teutën, Kallaku i thotë lamtumirë Teuta për të vijuar tashmë aventurën e tij të re në Koraci.

Pas 2 vitesh me blutë,skuadër me të cilën dhuroj performanca shumë pozitive, duke qenë njëkohësisht edhe pjesë e ekipit tonë përfaqësues, Kallaku tashmë do të provoj edhe eksperiencën e tij të parë jashtë vendit në radhët e Lokomotiva Zagreb.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

LSDM: Ne kemi siguruar një shumicë parlamentare për Qeverinë e re

“Deri sa në opinion  po spekulohet se është arritur marrëveshje për Qeverin e re në mes të VMRO-DPMNE dhe BDI”, një zyrtar i lartë i LSDM-së i tha Deutsche Welle se “koalicioni i tyre ka siguruar një shumicë parlamentare që do të formojë qeverinë e re.” “Do të konfirmohet në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: