KRISTIJAN TOSHEVSKI AFRIMI ME I RI I KF TIRANA

vull

Klubi I Futbollit Tirana njofton afrimin e lojtarit Kristijan Toshevski. Mbrojtësi i djathtë vjen si një përforcim me shumë vlera për dy sezonet e ardhshme pranë skuadrës bardheblu. Futbollisti do t’i bashkohet Tiranës në fazën përgatitore e cila pritet te fillojë në ditët në vazhdim.

Next Post

BEJTULLAI: SHKËNDIJA ËSHTË GATI PËR SEZONIN E RI

Kuqezinjtë të dielën do të luajnë ndeshjen e parë në sezonin e ri dhe kapiteni Bejtullai beson se skuadra është e gatshme për sfidat që pasojnë. Gjashtë muaj pas ndeshjes së fundit kampionale, Shkëndija të dielën do të zhvillojë ndeshjen e parë zyrtare. Rëmuja e shkaktuar nga pandemia me virusin […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: