Kryeziu i bashkohet Kombëtares, mbetet të shihet gjendja e tij

vull

20 mars, 2019 – Futbollistët e Kombëtares së Kosovës po e presin me padurim paraqitjen para tifozëve të tyre të flaktë në ndeshjen miqësore kundër Danimarkës. Atmosfera në ekip është shumë e mirë, derisa pjesës tjetër të futbollistëve iu ka bashkuar edhe Hekuran Kryeziu, i cili në fundjavë pësoi një lëndim te skuadra e tij Cyrih dhe tani mbetet të shihet gjendja e tij gjatë seancës së sotme stërvitore nga përzgjedhësi Bernard Challandes dhe stafi i kombëtares.
Ndeshja Kosovë – Danimarkë zhvillohet, nesër, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 19:00.

Next Post

Bie nga ura dhe vdes punëtori tek Rruga e Kombit

Një 32 vjeçar ka humbur jetën këtë të mërkurë në Kukës pasi ka rënë nga ura. Ngjarja është regjistruar tek ura e Perbregut, 6 kilometra larg qytetit të Kukësit. Siaps policise 32 vjeçari me inicialet A.F., në momentin e aksidentit ka qenë duke punuar. Ai ishte punetor i firmes kontraktuese […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: