Kuman: Barcelona do të kthehet në vendin e tyre të zakonshëm në tabelë

vull

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman pas fitores së mbrëmshme 2: 1 ndaj Real Sociedad në Kampionatin Spanjoll të Futbollit, tha se ekipi i tij do të kthehet në tryezë, aty ku është e zakonshme për ta.

– Me një angazhim dhe lojë të tillë, ne do të kthehemi atje ku duhet të jemi në tryezë. Barcelona kishte ndeshjen e saj më të mirë këtë sezon sot. Ne kontrollonim topin dhe shtypnim në mënyrë perfekte. “Ne e meritonim të fitonim,” tha Kuman.

Barcelona është në vendin e 5-të në renditje në Spanjë me 20 pikë nga 12 ndeshje.

Next Post

Bullgaria konfirmon veton, janë tradhtuar vlerat evropiane dhe pritshmëritë e qytetarëve tanë – Maqedonia e Veriut do të vazhdojë të ndërtojë marrëdhënie të mira fqinjësore

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut edhe në këtë situatë, me rastin e konkluzioneve të Komitetit të Përfaqësuesve të Përhershëm (KOREPER) shpreh dëshpërim që BE-ja nuk arriti të gjejë mënyrë për të sjell vendim pozitiv për miratimin e Kornizës negocuese, që do të mundësonte që  Konferenca e parë ndërqeveritare […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: