Kuman zbuloi se çfarë marrëveshje ka me Barcelonën

vull
0 0
Read Time:30 Second

Humbja e fundit e 3-1 e Levantes ka sjellë përsëri kritikë tek trajneri i gjigantit Katalan, dhe në një kohë kur presioni po rritet në punën e tij, Ronald Kuman më në fund ka bërë një deklaratë duke diskutuar hapur për marrëveshjen, ose klauzolën që ai ka me Barcelonën. 

“Asgjë nuk është 100 përqind e sigurt. Unë kam një klauzolë që lidhet vetëm me Barcelona dhe që mund të ndodhë pas përfundimit të Kampionatit Evropian 2020. Vetëm atëherë mund të aktivizohet klauzola për një transferim te Barcelona, ​​- zbulon Kuman, i cili përndryshe është një legjendë klubi në Camp Nou./KohaNews

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Vëllazërimi gjunjëzon Labunishten në Strugë

Ekipi i Vëllazërimit arriti te shënoi fitore ne takimin e sotëm përballë Labunishtes ne Struge. Ndonëse ekipi i Labunishtes përpara takimit llogaritej favorit ne duelin e sotëm, fusha tregoi diçka tjetër, ekipi i udhëhequr nga Strategu Nazmi Ajdini neutralizuan kundërshtarin dhe morren tre pike shume te rëndësishme. Golin e fitores […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: