KV Shkëndija shënoi fitore kundër Janta Volley (3:0), kapiteni Ilir Vela i tha lamtumirë volejbollit

vull
KV Shkëndija sot me fitoren kundër Janta Volley (3:0) mbylli kampionatin e sezonit 2020/2021 të RMV.
Kjo ndeshje njëherit ishte edhe lamtumirëse për kapitenin tonë Ilir Vela i cili i shërbeu ngjyrave kuq e zi për plotë 25 vite!
Me shpresë që sezonin e ardhshëm të bashkohemi me publikun dhe tifozët tonë

Ballistet Tetove 1992 (Official), shkruhet ne faqen zyrtare të

Next Post

Mehazi: Shkurt e qartë, shqiptarët janë popull UDB-ashë

Shkurt e qartë, shqiptarët janë popull UDB-ashë Nëse më lejohet të themi, se, shqiptarët janë popull UDB-ashë. – Në Shqipëri, shumica e shqiptarëve e përkrahin minishengenin e Vuçiqit; – Në Kosovë, shumica e komandatëve të UÇK-së përkrahin shkëmbimin e territoreve të Vùçiqit; – Në RMV, shumica e shqiptarëve përkrahin qejfin […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: