Levante nuk e do Sadikun, lojtari mbetet pa ekip

vull

Elbasanasi nuk ka gjetur ekip të ri dhe duket se do të mbetet në Spanjë, aty ku trajneri Paco Lopez nuk e do në skuadër.

Karriera e Armando Sadikut është në rrezik, pasi mund të mos marrë asnjë minutë në 6 muajt e parë te Levante.

Ai nuk është përfshirë në listën e futbollistëve të grumbulluar nga tekniku për ndeshjen e parë të kampionatit.

Levante do të luajë sfidën e parë kundër Alaves, ndërsa titullar pritet të jetë shqiptari i Maqedonisë, Enis Bardhi, i cili është shumë lojtar i rëndësishëm për ekipin spanjoll.

Next Post

Tragjedia në Rrugën e Kombit, viktimat janë nga Kumanova

Një vajzë ka vdekur derisa katër të tjerë janë lënduar në një aksident trafiku dje në autostradën “Ibrahim Rugova”. Gazeta KOHA merr vesh se familja që është aksidentuar rëndë është nga qyteti Kumanova, ndërsa ishin nisur për pushime në Shqipëri. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, ka konfirmuar se […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: