Liga e Kampionëve: Kundërshtarët e mundshëm të Sileksit nga Kazakistani, Azerbajxhani, Izraeli ose Gjeorgjia

vull
Sileks ishte me fat dhe shmang klubet e forta evropiane në raundin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve para barazimit të së hënës në Nyon.
Sileks, i cili zuri vendin e Vardarit në Ligën e Kampionëve pasi “kuqezinjtë” nuk arritën të marrin një licencë, është në grupin 4 midis “jo mbajtësve” dhe kundërshtarë të mundshëm janë Astana nga Kazakistani, Karabaku nga Azerbajxhani, Maccabi Tel Aviv nga Izraeli dhe Dinamo Tbilisi nga Gjorgjia.
Me short do të përcaktohet se kush do të jetë nikoqir, dhe nëse ka ndalesë për hyrjen në atë vend, ajo do të luhet në tjetrin.

Next Post

423 persona u gjobitën pasi nuk mbanin maskë

Gjatë 24 orëve të kaluara (08 / 09.08.2020) në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në lidhje me masën për mos mbajtje të mbrojtjes personale të një personi, janë regjistruar 423 kundërvajtje. Ministria e Brendshme u bën thirrje qytetarëve që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: