Marca: Reali merr lojtarin e Bayernit, gjermanët janë të zemëruar

vull

REAL MADRID duhet të njoftojë së shpejti se ata kanë rënë dakord për gjithçka me David Alaba, njoftoi Marca në kopertinën e sotme.

Informacioni u botua gjithashtu nga gazetari i mirënjohur italian Fabrizio Romano, i cili shkroi në Twitter se austriaku dhe Reali së shpejti do të bien dakord përfundimisht dhe se kjo çështje është zgjidhur.

Zinedine Zidane ka kohë që dëshiron të rritë konkurrencën në mbrojtje, por vetëm me një lojtar me përvojë si Alaba. Austriaku tashmë ka refuzuar disa oferta të Bayern për një kontratë të re, dhe në ditën e parë të vitit të ri ai ka hyrë në gjashtë muajt e fundit të kontratës dhe mund të negociojë me kë të dojë.

Next Post

SOT JANË REGJISTRUAR 414 RASTE TË REJA TË COVID-19 – NUMRI I PËRGJITHSHËM I TË DIAGNOSTIKUARVE ËSHTË 83743 ,496 PACIENTË JANË RIKUPERUAR – 7 PERSONA KANË NDËRRUAR JETË

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 1619 analiza, dhe janë regjistruar 414 raste të reja të Covid-19 në: Shkup-187, Kumanovë-10, Dibër-10, Shtip-7, Prilep-17, Tetovë-12 Strugë-7, Veles-10, Manastir-12, Ohër-28, Kavadar-24, Gostivar-12, Gjevgjeli-4, Strumicë-10, Kriva Pallankë-7, Radovish-4, Krushevë-1, Koçanë-10, Probishtip -2, Demir Hisar-1, Makedonski Brod-1, Pehçevë-1, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: