Mesi rrezikon Champions-in

vull

Nuk ndalet telashet për asin argjentinas të Barcelonës, që në këtë fillim shkurti po has shqetësime të shumta fizike, të cilat po i kushtëzojnë paraqitjet në fushë por dhe qëndrimin jashtë saj.

Nëse për Real Madridin, Lionel Mesi arriti të luante disa minuta në pjesën e dytë, duket se në sfidën e vlefshme për Ligën e Kampioneve ndaj Lionit, ai mund të mos jetë i gatshëm.

Mesi nuk ka marrë pjesë në seancën e sotme stërvitore të ekipit katalanas për shkak të telasheve muskulare që nuk e lejuan të zbriste në fushë ndaj Realit, por gjithsesi tekniku Valverde shpreson ta rikuperojë në kohë argjentinasin.

Next Post

Ikën shqiptaro-amerikani i FBI: Reforma në drejtësi është si tren, mos i dilni para shinave

Reforma në drejtësi po hyn në fazën e saj vendimtare. Prokurori amerikan dhe ish-agjenti i FBI, Gjon Juncaj, me origjinë shqiptare, i cili ka qëndruar për disa vite si ekspert i OPDAT në Tiranë po e mbyll mandatin dhe brenda pak ditësh do largohet, por para se të bëjë këtë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: