Misteri u zgjidh: Barcelona zbulon se cili lojtar i ekipit të parë trashëgoi “10 -ën” e Messit

vull

Barcelona me një video të bukur dhe njoftoi për publikun se “10” -ja e re e ekipit të parë do të jetë Ansu Fati, shpresa e madhe e futbollit që me siguri shpreson se numri i ri do t’i sjellë atij shumë fat.

Ansu Fati iu nënshtrua disa operacioneve në gju sezonin e kaluar dhe tani i ka kapërcyer më në fund problemet e tij shëndetësore, dhe përballë sfidave të mëdha që pasojnë, ai mori një përgjegjësi që patjetër do t’i sjellë presion shtesë.

Next Post

Volkswagen prezanton Atlas Cross Sport GT me mbi 300 Kuaj

Volkswagen ka prezantuar një version ekstrem të modelit të tij SUV për tregun amerikan.   VW Atlas Cross Sport debutoi në vitin 2019 si një version më sportiv i këtij SUV, i rezervuar për blerësit në Amerikë. Dy vjet më vonë, koncepti i versionit GT u prezantua me një motor benzinë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: