Mourinho dëshiron ta shohë Fellainin në Tottenham

vull
0 0
Read Time:26 Second

Mesfushori i Shandong Luneng, Marouane Fellaini mund të kthehet në Angli, raporton BBC Sport.

Sipas mediave britanike, trajneri i Spurs, Jose Mourinho ka në plan të blejë belgun 33-vjeçar me të cilin ka punuar në Manchester United.

Në shkurt, u bë e njohur se Shandong Luneng ishte pezulluar nga Liga e Kampionëve Aziatik për shkak të problemeve financiare.

Fellaini ka luajtur për Shandong Luneng që nga Shkurti 2019. Për klubin kinez, mesfushori luajti 57 ndeshje, në të cilat shënoi 20 gola dhe bëri 5 asistime.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Mbi 300 shoferë janë dënuar në autostradën Gostivar-Tetovë-Shkup

Fundjavën e kaluar (9/10 prill) në zonën e gjerë të Pollogut, janë kryer dy aksione kontrolluese të shpejtësisë së lëviyjes së automjeteve në jashtë vendbanimeve, në të cilat janë zbuluar dhe sanksionuan ligjërisht gjithsej 312 shoferë. Shumica e shoferëve e kanë tejkaluar shpejtësinë maksimale të lejuar në autostradën Gostivar-Tetovë-Shkup dhe […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: