Mundësi nga Kosova, Egzon Shala sot garoi në Lojërat Olimpike 2020-të

vull
0 0
Read Time:26 Second
Në raundin e parë ai kishte shënuar fitore duke mposhtuar algjerianin, Djahid Berrahal.
Ndërsa sot u ndesh në çerekfinale me iranianin Hossein Amir Zare, prej të cilit u mund. Por gara e tij mund të mos përfundoj këtu.
Hossein Amir Zare do të ndeshet në gjysmëfinale me Petriashvill dhe në rast që shënon fitore, Egzoni do të ketë mundësi të ndjek ëndrrën e tij për ti sjell Kosovës medaljen e bronztë.
Shpresojmë që kjo të ndodhë dhe ta shohim Egzonin në repesazh, ndërsa i urojmë shumë suksese.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Qeveria shpalli gjendje krize në kohë zgjatje 30 ditësh për shkak të paraqitjes së shtuar të zjarreve

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në mbledhjen e sotme të 95-të e cila u mbajt në mëngjes në ora 8:30 (05.08.2021) përmes video konferencës miratoi Vendim për ekzistimin e gjendjes së krizës në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në kohë zgjatje prej 30 ditësh. Vendimi është […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: