Ndërron jetë i riu nga Tetova

vull

Ka ndërruar jetë sot në një aksident në Gjermani Besjan Jashari nga Çellopeku i Tetovë. Besjani 25 vjeçar ka emigruar vitet e fundit në Gjermani për një jetë më të mirë.

Ka lënë pas gruan dhe një fëmijë. Në rrjetet sociale klubet futbollistike të rajonit të Tetovës e përkujtojnë Besjanin pasi ai ka qenë futbollist i tyre,

Next Post

Gara filloi, kush do të jetë kryetar dege i BDI-së Tetovë?

Gara sapo ka filluar. Pas humbjes së dy komunave më të mëdha Tetovën dhe Gostivarin, BDI-ja e Ahmetit ka vendosur që të rikthehet fuqishëm  në të gjitha degët e saja dhe për të freskuar BDI-në e së ardhmes. Vet lideri i BDI-së është shprehur se do të ketë ndryshime në […]

Subscribe US Now