Ndizet “Tiki Taka”

vull

Emisioni sportiv italian “Tiki Taka”, që zhvillohet çdo të diel në mbrëmje në Italia 1, vijon të përforcojë panelin e të ftuarve të përhershëm në studio, teksa së fundi ka shtuar një tjetër femër seksi.

 

Bëhet fjalë për Giorgia Venturini, ish pjesëmarrëse në “Ishullin e të famshmëve 2019”, e cila çdo të diel në mbrëmje do t’i bashkohet grupit të përbërë nga Christian Vieri, Antonio Cassano dhe Wanda Nara.

 

Kjo e fundit do të jetë për herë të dytë radhazi në panelin e “Tiki Taka”-s, ndërsa tashmë që i bashkohet edhe Venturini, studioja pritet të shndërrohet në një ambient vërtetë “të nxehtë” dhe të marrë audiencën italiane dhe jo vetëm, të dielave në mbrëmje.

Next Post

Kim Mehmeti: Shqiptaria shkon udhës së vetë shkatërrimit?!

Nga Kim Mehmeti – Dashakeqët e shqiptarisë kurrë nuk e kanë pasur më lehtë se sot, sepse planet e tyre për ta dëmtuar shqiptarinë, janë duke i realizuar vetë elitat politike shqiptare. Madje ata edhe nuk kanë nevojë, të bëjnë harxhime si dikur, duke investuar në projekte antishqiptare, por mjafton […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: