Nëse Messi largohet, Kuman do ta “zëvendësojë” atë me një holandez !?

vull

Edhe pse Lionel Messi i ka thënë Ronald Koeman se nuk e sheh të ardhmen e tij në Barcelona, ​​tifozët e klubit katalanas ende shpresojnë që nuk do të ketë ndarje këtë verë.

Kuman aktualisht ka idetë e tij nga ku bëri më së miri – Kombëtarja Hollandeze. Raportohet se ai dëshiron një nga lojtarët më të mirë në ekipin kombëtar të këtij vendi, Memphis Depay. Nën Kuman, ai shënoi 11 gola në 16 paraqitje, dhe ka përvojë nga Manchester United ku, megjithatë, ai nuk la një shenjë të thellë.

Depay është 26 vjeç dhe së bashku me lojtarët e rinj në skuadër si Fati, Dembele, Pedri dhe Trincao ai mund të përpiqet ta rikthejë Barcelonën në majën e futbollit spanjoll.

Next Post

BDI merr 4 drejtori kryesore

Pozicionet e drejtorit në MEPSO, Agjencia për Rrugët e Shtetit, AEK, MANAV, MALMED, Agjencia për ilaçe, janë vetëm një pjesë e tortës që mori pas zgjedhjeve  BDI.  Edhe pse mbrëmë kreu i partisë Ali Ahmeti nuk zbuloi se cilat Ndërmarrje publike dhe Agjensi do të menaxhojnë kuadri i  tij, prapë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: