Një orë para ndeshjes në ‘Volkswagen Arena’, Milot Rashica merr lajmin e madh

KohaNews

Werder Bremeni e luan sot ndeshjen e radhës në kuadër të kampionatit gjerman, Bundesliga.

Në “Volskwagen Arena”, Werder Bremeni është mysafir i Wolsburgut.

Pas 23 xhirosh, Werderi renditet në vendin e dhjetë, ndërkaq Wolfsburgu në vendin e shtatë, shkruan Zëri.

Kur ka mbetur edhe një orë para fillimit të ndeshjes, trajnerët i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Trajneri i Werderit, Florian Kohfeldt ka vendosur që edhe në këtë ndeshje të luajë me Milot Rashicën nga minuta e parë.

Wolfsburg: Casteels, William, Knoche, Brooks, Roussillon, Guilavogui, Gerhardt, Klaus, Arnold, Mehmedi, Weghorst.

Werder Bremen: Pavlenka, Gebre Selassie, Langkamp, Moisander, Augustinsson, Bargfrede, M.Eggestein, Klaassen, Rashica, Kruse, J.Eggestein.

Next Post

Nga 1 korriku, shteti do të kthejë TVSH-në 30 mijë denarë për çdo familje

Duke filluar nga 1 korriku fillon koncepti i rikthimit të TVSH-së, dmth secili qytetar do të ketë 15 përqind të rikthimit të fondeve, sipas Vecer. Parashikimi është se të paktën 150 milion euro në vit do të kthehen tek qytetarët. Ky është vetëm fillimi i masave ekonomike dhe qeveria njoftoi […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: