“Përbindëshi” i ri i Cristiano Ronaldos (Foto-Video)

vull

Midis një seance stërvitore dhe një tjetrë, dhe një udhëtimi në Monte Karlo për të përshëndetur miqtë e tij pilotë, duke përfshirë Hamiltonin, Cristiano Ronaldo gjeti kohë për të prezantuar një xhevahir të ri me katër rrota: një Mclaren Sls në gri metalik. “Enjoy”, komentoi CR7 nën postimin me makinën e fundit të garave, që është shtuar në një park të makinave tashmë shumë për t’u respektuar.

CR7 zotëron më shumë se njëzet prej tyre, për një vlerë totale që tejkalon 10 milionë euro. Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Bentley, Porsche, Aston Martin dhe Rolls Royce Cullinan janë vetëm disa nga “armata” e garazhit të tij.

 

View this post on Instagram

 

Enjoy 😉👌🏻

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Next Post

Si iu bashkuan Edi Rama dhe Hashim Thaçi agjendës ruse në Ballkan?

Nga Enver Robelli- Si iu bashkuan Edi Rama dhe Hashim Thaçi agjendës ruse në Ballkan? Disa shpjegime të Sonja Biserkos, aktiviste shumëvjeçare për të drejtat e njeriut Sonja Biserko po e thotë një të vërtetë të madhe te Jeta Xharra: Dëshira e qëllimi i Serbisë ka qenë përherë që ta […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: