Perisic në Mynih: “Po, bëra kontrolle  mjekësore”

vull

IVAN PERISIC u pa këtë mëngjes në Mynih, ku ai iu nënshtrua një kontrolli mjekësor përpara se të nënshkruante një kontratë për Bayernin, transmeton KohaNews.

Ai është fotografuar nga reporterët e Bild, të cilëve ai konfirmoi shkurtimisht lajmin. “Po, unë isha nën ekzaminim mjekësor. Do të bëj çmos,” u tha ai shkurtimisht gazetarëve gjermanë.

Tz shtoi se Perisiç duhet të zhvillojë seancën e tij të parë stërvitore nën udhëheqjen e ish-trajnerit kroat Niko Kovac të Mërkurën.

Bild sjell të njëjtin informacion, dhe gjithashtu ka njoftuar se Bayern do të paguajë pesë milion euro./KOHANEWS

Next Post

Fox: Cavani pranoi kushtet e klubit të Beckham

EDINSON CAVANI ka rënë dakord me kushtet e bashkëpunimit me klubin e ri dhe do të largohet nga Paris Saint-Germain verën e ardhshme, transmeton KohaNews. Lajmin e parë e bëri të ditur FOX Deportes, gjegjësisht gazetari kilian, Alvaro Izquierdo, me çka të gjitha mediumet nga Franca dhe Amerika  bëjnë të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: