Pesë më të mirët sipas Figos – Lewandowski mungon

vull
0 0
Read Time:21 Second

Një nga futbollistët më të mirë portugezë në histori, ish-lojtari i Barcelonës, Realit dhe Interit, Luis Figo, zbuloi se cilët lojtarë, për mendimin e tij, janë më të mirët në botë për momentin.

Interesante, për Figo, mes pesë më të mirëve nuk është zyrtarisht lojtari më i mirë në botë, Robert Lewandowski.

“Cristiano, Messi, Modric, Salah, Mbape,” u tha Figo gazetarëve spanjollë. “Neymar është prapa tyre,” shtoi portugezi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Ekranet e para të Huawei P50 zbulojnë kamera si nuk keni parë kurrë më parë ...

Paraqitësit e parë të smartphone Huawei P50 janë shfaqur në rrjetin social “Twitter”, duke zbuluar dy kamera të mëdha. Gjëja e parë që tërheq vëmendjen e Huawei P50 janë dy kamerat e mëdha në pjesën e pasme të telefonit, ndërsa në pjesën e përparme ka një prerje tërthore të ekranit […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: