Philippe Coutinho – zhgënjimi më i madh në historinë e Barçës

vull

Po mos ta kishin paguar 160 milion euro, ndoshta kritikat në llogari të tij nuk do të ishin aq të ashpra.
Kështu Coutinho është goditur vazhdimisht nga tifozët e Barcelonës, sidomos pas El Klasikos duke e akuzuar për lojë inferiore. Tifozët duan që në vend të tij të luaj Malcom i cili mbrëmë shënoi gol dhe jep një kontribut të madh për skuadrën.
Njëherit tifozët presin me shpresë kthimin e Osman Dembele me çka rehabilitimi i tij është nga fundi dhe mund të gjendet në takimin përball Atletiko Bilbao./KohaNews

Next Post

Xhufi: Jam dakord që Mitrovica e Veriut të jepet në këmbim të Preshevës

Historiani Pëllumb Xhufi i ftuar në emisionin “Arena”, e konsideron Mitrovicën e veriut si vatër të problemeve jo vetëm për Kosovën por edhe për Serbinë dhe se është dakord që ajo të jepet për Preshevën. “Të mos harrojmë që kemi një pjesë të trevave shqiptare që ndodhen në lindje. Presheva, […]

Subscribe US Now