Pirlo: Ne duhet të ndryshojmë diçka sonte kundër Interit!

vull

Në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Copa Italia, sonte në orën 20.45 në “Giuseppe Meazza”, do të takohen Inter dhe Juventus. 

“Unë dua të shoh një ekip që është i vetëdijshëm për forcën e saj. Ndeshja e parë nuk do të jetë vendimtare. Ne duhet të vendosim forcat mirë, duhet të ndryshojmë diçka. Gianluigi Buffon do të jetë në tribuna, Aaron Ramsey nuk do të luajë për shkak të një dëmtimi të muskujve. Ky grup lojtarësh ka ambicie për të fituar vazhdimisht, dhe kjo është thelbësore kur luan për një klub të madh.”

Më 17 janar, Inter dhe Juve luajtën një ndeshje të Serisë A, dhe “Nerazzurri” festoi me 2-0.

Next Post

Ky Maybach luksoz u drejtua nga Gaddafi dhe tani është në shitje ...

Në vitin 2010, Xenatec filloi të bënte versionin Coupe të Maybach, duke rezultuar në luksin Xenatec Maybach 57S Coupe. Plani ishte të prodhoheshin 200 ekzemplarë të tillë, por u bënë vetëm tetë, dhe ekzemplari me numrin e shasisë 004 u ble nga udhëheqësi i atëhershëm libian Muammar Gaddafi. Që kur […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: