Pochettino nënshkroi një kontratë me PSG për 18 muaj, përforcimi i parë nga Interi

vull

Mauricio Pochettino është zyrtarisht trajneri i ri i PSG-së. Argjentinasi ulet në stolin e kampionit nga Franca.

 Informacioni i fundit thotë se ai ka nënshkruar një kontratë 18-mujore me “shenjtorët”, natyrisht, në varësi të rezultateve, me mundësinë e zgjatjes së tij për një sezon tjetër.

Pochettino do të ketë seancën e tij të parë stërvitore me ekipin nesër, dhe ai do të jetë në stol për duelin kundër Saint-Etienne më 6 janar në Ligue 1.

Përforcimi i parë do të vijë nga Interi, Christian Eriksen është rrugës për në Paris.

Next Post

Burhan Mustafa do të bëhet me klub të ri

Nuk kanë kaluar as edhe një javë dhe si duket portieri shkupjan Burhan Mustafa do të bëhet me klub të ri. Siç mësojmë, Mustafa është në bisedime me ekipin e Rabotniçkit, ndërsa gjasat janë shumë të mëdha që në gjysmësezonin e dytë ai të vesh fanellën e “romatikëve”. Kujtojmë se […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: