Rasti i fundit i Bejl që të tregohet në Real

vull

Ish-futbollisti dhe drejtori sportive i Real Madridit, Predrag Mijatoviq ka shprehur pakënaqësi nga loja e futbollistit Gareth Bejl.
“Në ndeshjen ndaj Barcelonës, Bejl do të ketë mundësin e fundit të tregohet se vlen ta mbaj fanellën e mbretërve. Mendoj se të gjithë janë të shqetësuar nga ai. Ai të gjithëve na nervozon. Për dallim nga ai Vinisius ka nisur të fitoj zemrat e tifozëve,” ka deklaruar Mijatoviq.
Ndeshja e parë e gjysmëfinales në mes të Barcelonës dhe Real Madridit në Kupën e Spanjës është planifikuar për sonte në ora 21:00 në Camp Nou në Barcelonë./KohaNews

Next Post

Barca do të nis pa Mesin, Reali në sulm me Benzemën dhe Vinisius (FOTO)

Sonte në ora 21:00 në Camp Nou luhet “El Classico” e parë për vitin 2019 në gjysmëfinale të Kupës së Spanjës. Barcelona pret rivalin e përjetshëm Real Madrid në një takim ku katalanasit do ta fillojnë pa kapitenin Lionel Messi transmeton KohaNews. Formacionet me të cilët kanë vendosur të dalin […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: