Rikthehet Superliga e Kosovës, në fundjavë zhvillohen ndeshje tejet interesante

vull

Pas ndeshjeve ndërkombëtare, Superliga e Kosovës në futboll rikthehet këtë fundjavë me ndeshje tejet interesante.

Vëmendja kryesore në javën e tretë do të jetë te ndeshja Drenica – Prishtina, dy rivalë të mëdhenj.

Drenica e ka nisur mirë kampionatin ku fillimisht barazoi me Gjilanin e pastaj si mysafirë e mposhti Dukagjinin.

Një ndeshje interesante është edhe ajo ndërmjet Gjilanit e Dukagjinit, derisa me rivalitet pritet të jetë edhe përballja Malisheva – Drita.

Më poshtë mund ta gjeni komplet orarin e ndeshjeve të javës së tretë të cilat zhvillohen të shtunën dhe të dielën.

Image
Next Post

Nuredini: Në mesin e viktimave edhe 2 civilë, të lënduarit janë në gjendje stabile

Koordinatori i Kovid qendrës në Tetovë, Gëzim Nuredini deklaroi sot se në mesin e viktimave nga zjarri në Spitalin modular, kishte edhe 2 civilë, të cilët nuk kanë qenë pacientë. Megjithëse sipas protokolleve është rreptësishtë e ndaluar vizita e pacientëve të infektuar me Kovid-19. Në mesin e viktimave kishte edhe […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: