Salah i ofrohet Realit dhe Barcelonës

vull

Mohamed Salah, golashënuesi më i mirë i Liverpool, u ofrohet hapur skuadrave spanjolle Real dhe Barcelona. Egjiptiani tha se Real dhe Barça janë klubet më të mira në botë.

Mohamed Salah është lidhur me Real Madrid në dritaren e fundit të transferimit, tani kjo histori do të marrë vrull, pasi “klubi mbretëror” po kërkon përforcime në sulm.

“Real dhe Barcelona janë klubet më të mira. “Kush e di se çfarë mund të ndodhë në të ardhmen … Sidoqoftë, fokusi im është te Liverpooli, unë dua ta ndihmoj ekipin të fitojë përsëri Champions League dhe Premier League,” tha Salah për AS.

 

Sidoqoftë, ai tha se nuk ishte i sigurt për sa kohë do të qëndronte në Anfield, duke njoftuar largimin e tij në fund të sezonit.

Next Post

Blanc do të punojë përsëri si trajner

Ish-trajneri i Francës dhe trajneri i PSG-së, Laurent Blanc do të kthehet në trajner pas një ndërprerje katër-vjeçare. Radio Monte Carlo pretendon se ai e pranoi ofertën nga klubi i Katarit, Al Ryan. Al Ryan, në një konkurrencë prej 12 skuadrash, është në vendin e gjashtë në kampionatin e Katarit. Drejtuesit e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: