Shqipëria U-18 /sot zhvillon miqësore me Maqedoninë e Veriut

vull

Shqipëria U-18 e drejtuar nga trajneri Nevil Dede ka filluar grumbullimin për dy ndeshjet miqësore me Maqedoninë e Veriut, që do të zhvillohen në datë 23 dhe 25 Prill në stadiumin “Sopoti” të Librazhdit.

Pjesë e këtij grumbullimi janë plot 25 lojtarë të cilët do të vëzhgohen me kujdes nga trajneri Dede në këto dy ndeshjet për të evidentuar elementët më cilësorë të datëlindjes 2002 që përbëjnë dhe bazën e këtij grupi. Ndeshja e parë miqësore zhvillohet nesër në orën 16:00.

Ja lista e lojtarëve të grumbulluar:

Next Post

MINISTRI BYTYQI PARAQITI POLITIKAT E REJA ARSIMORE NË KOMISIONIN E GRANTEVE

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, ka marrë pjesë sot në takimin e Komisionit të Granteve, ku u bë shqyrtimi i propozimit të granteve qeveritare për financimin e komunave për vitin 2020, me ç’rast ka paraqitur politikat e reja arsimore, për të cilat edhe ka kërkuar mbështetjen financiare.Duke […]

Subscribe US Now