Skiatorja tregon pasojat e rrëzimit: Kush e di ç’ngjyrë do kenë nesër

vull

Dy skiatoret amerikane Lindsey Vonn dhe Laurenne Ross nuk e kanë nisur aspak mirë Botërorin e skive në Suedi. Ato janë rrëzuar në supergjigandin e realizuar ditën e martë, duke pësuar jo pak dëmtime.

Lindsey Vonn nuk e ka humbur sensin e humorit edhe pse në postimin e saj të fundit në “Instagram” ka befasuar të gjithë. Ajo ka treguar pjesën e pasme të skiatores Ross.

“Këto janë pasojat e aksidentit të djeshëm. Kush e di se çfarë ngjyre do të kenë nesër…”, shkruan Vonn, duke treguar të pasmet e skiatores Laurenne Ross.

Next Post

Kush ta dha atë mandat që të deklarosh të vdekur një të katërtën e Shqiperisë, vëlla Ali?

Kush ta dha ate mandat gjithekombetar qe te deklarosh te vdekur nje te katerten e Shqiperise, vella Ali? – kush qendron pas teje kur e deklaron te mbyllur ceshtjen shqiptare ne kete pjese te madhe te Shqiperise- me hyrjen e ,,maqedonisene Nato,Vella Ali?- pse nuk terhiqesh dhe t’ua leshe kete […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: