Sot dalin në shitje biletat e ndeshjes Kosovë – Çeki

vull

19 gusht, 2019 – Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se sot në orët e pasdites do të dalin në shitje biletat e ndeshjes kualifikuese për Euro 2020, Kosovë – Çeki, e cila do të zhvillohet më 7 shtator në orën 15:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Ashtu sikurse deri më tash biletat mund t’i blini nëpërmjet platformës online www.tiks.app

Next Post

U përurua stadiumi me bari sintetik në Boka të Prizrenit

Sot në Boka të Prizrenit është bërë përurimi i stadiumit me bari sintetik. Në inaugurimin e këtij stadiumi ishin të pranishëm edhe presidenti i FFK-së, Agim Ademi, ministri në detyrë i sportit, Kujtim Gashi dhe kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka. Kësisoj, projektet e përbashkëta ndërmjet FFK-së, Ministrisë dhe […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: