Stadiumi i ri vizitohet nga Ambasadori i Izraelit

vull

Ambasadori i Izraelit në Tiranë, z.Boaz Rodkin, ka vizituar sot stadiumin e ri.

 

Ai është njohur me ecurinë e punimeve dhe ka parë nga afër sektorë të ndryshëm të stadiumit. Ambasodori i Izraelit është interesuar për kapacitetin e stadiumit, mënyren se si do të funksionojë administrimi i tij dhe shumë hollësi të tjera.

 

Diplomati i lartë izraelit, vlerësoi projektin dhe uroi që ky stadium, të sjellë sa më shumë fat për kombëtaren kuqezi, të futbollit dhe të sjelle risi për futbollin shqiptar.

Next Post

Femrat / Shqipëria U-17 turne kualifikues për Europianin në Lituani

Kombëtarja U-17 e femrave, e drejtuar nga Agustin Kola, do të marrë pjesë në muajin shtator në raundin kualifikues për Kampionatin Europian të Femrave, raund që do të zhvillohet në Lituani nga data 10 deri më 17 Shtator. Në këtë raund kualifikues do të marrin pjesë katër skuadra, Republika e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: