Suarez është përsëri në dispozicion të Simeone

vull
0 0
Read Time:36 Second

Sulmuesi me përvojë uruguajan Luis Suarez ka mundur koronavirusin dhe do të jetë në gjendje të kthehet në detyrat standarde të klubit në Atletico Madrid.

Suarez humbi disa ndeshje për shkak të KOVID-19, por tani ai më në fund mori një provë negative dhe do të jetë në gjendje të stërvitet së bashku me shokët e tij të skuadrës. Ky është një lajm i shkëlqyeshëm për Diego Simeone i cili do të ketë edhe një herë në dispozicion “El Pistolero” të popullarizuar i cili shënoi pesë gola në Primera këtë sezon.

 

Atletico luan kundër Valladolid këtë fundjavë, dhe më pas ka dy ndeshje super të rëndësishme me Salzburgun në Ligën e Kampionëve dhe derbin me Realin në Primera.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Zyrtar: Mirësevini në stadiumin Diego Armando Maradona

Autoritetet e qytetit të Napolit kanë marrë një vendim zyrtar për ta emëruar stadiumin në Napoli “San Paolo” në të ardhmen me emrin e Diego Armando Maradona. Nga kjo e Premte, 4 Dhjetor, lojtarët e Napolit do të luajnë në stadiumin që mban emrin e Argjentinasit legjendar, i cili vdiq […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: