Tetovari, Feran Hasani hat-trik në tetë minuta, realizoi një paneka! (VIDEO)

vull

Lojtari i reprenzentacionit të RMV-së  Ferhan Hasani, luajti një ndeshje fantastike në fitoren e HJK Helsinki të tij kundër Haka , në raundin e 18-të të kampionatit finlandez.

Hasani shënoi një hat-trick të shpejtë në periudhën e tetë minutave nga minuta e 59 në 68-të. Dy golat e tij u shënuan nga pika e penalltisë, dhe ai e realizoi të dytin në stilin paneka.

Next Post

Sileks përfundoi garat në kualifikimet për Ligën e Kampionëve

Klubi i futbollit maqedonas Sileks përfundoi garat e tija në kualifikimet për Ligën e Kampionëve në raundin e parë, pasi pësoi një humbje 4-0 (2-0) nga Karabak në Baku, Azerbajxhan. Shënues për nikoqirët ishin Romero (11), Guerrero (40 dhe 51) dhe Emreli (80). Pas humbjes, Sileks do të luajë në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: