TIRANA TRIUMFON NE MIQESORE

vull

Tirana ka fituar dje ndeshjen miqësore kundër KS Pogradeci. Bardheblutë triumfuan me rezultatin 3-0. Golat u shënuan nga Ernest Muci (35’; 45’) dhe Albjon Avdijaj (78’). Në këtë përballje trajneri Egbo vendosi të rreshtojë në formacion KF Tirana: Lika, Toli, Vangjeli, Hoxhallari, Ismajlgeci, Cale, Batha (C), Celhaka, Torassa, Cobbina, Muci

U aktivizuan: Qirko, Vrapi, Muca, Stafa, Sefa, Najdovski, Toshevski, Nuriu, Halili, Avdijaj.

Next Post

KENAN HORIĆ FIRMOS ME KUKËSIN

Kenan Horić është zyrtarisht futbollist i Kukësit! Mbrojtësi 30-vjeçar ka firmosur sot me skuadrën tonë kontratën për sezonin e ardhshëm. Mbrojtësi boshnjak ka luajtur për shumë vite në Europë, ku së fundmi ishte pjesë e skuadrës së Celik Zenicas në kampionatin boshnjak. Në të shkuarën, ai ka luajtur edhe në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: