U largua pas sherrit me Shakohoxhën, kush do ta zëvendësojë Ilda Bejlerin në Supersport

vull

Pas 11 vitesh, prezantuesja Ilda Bejleri nuk do të jetë më pjesë e Digitalb, që pas sherrit me komentatorin Dritan Shakohoxha.

Mirëpo, që kur lajmi u bë publik, duket se drejtuesit kanë nisur menjëherë kërkimet për një tjetër emër të ri dhe zëvendësimin e Bejlerit për drejtimin e emisionit ‘Zona gol’.

Sipas Bordo.al”, ajo nuk do të zëvendësohet nga një vajzë, siç mund të mendohet fillimisht, por nga një ish-futbollist.

Bëhet fjalë për gazetarin Glendi Tafaj, një figurë e njohur në botën sportive.

Next Post

Khabib gati të rikthehet në ring, cakton datën dhe kundërshtarin e duelit të radhës

Khabib Nurmagomedov rikthehet sërish në skenë. Kampioni i peshave të lehta të UFC-së ka vendosur të ngjitet përsëri në ring, teksa ka zyrtarizuar datën edhe kundërshtarin. Sipas presidentes së UFC, Dana White, sportisti rus ka nënshkruar një marrëveshje me Dustin Poirier për UFC 242, ku dueli është planifikuar për tu […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: