UEFA PËRCAKTON KUNDËRSHTARËT E MUNDSHËM TË KF TIRANA NË CHAMPIONS LEAGUE

vull

Ditën e Dielë në orën 12:00 do të hidhet shorti i Champions League në Nyon të Zvicrës. Uefa ka përcaktuar që KF Tirana të pozicionohet në Grupin 4 dhe kundërshtarët e mundshëm të bardhebluve janë:

FC Astana (Kazakistan)
Qarabag FK (Azerbajxhan)
Maccabi Tel-Aviv FC (Izrael)
FC Dinamo Tbilisi (Gjeorgji)

Next Post

Iris Selimi është zyrtarisht pjesë e Kukësit për dy sezonet e ardhshme

Përgatitësi atletik i Shqipërisë U21, tashmë do të jetë pjesë e stafit teknik të FK Kukësit, duke qenë në këtë mënyrë një vlerë e shtuar në stafin teknik. Selimi ka punuar si përgatitës atletik me Skënderbeun dhe së fundmi me Teutën, ndërkohë që nga dita e sotme do të jetë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: