Video/Një derrkuc hyn në fushën e Interit, si reagojnë futbollistët

vull

Një derrkuc ka shëtitur në klubin sportiv të Interit, nga fusha e blertë në dhomat e zhveshjes apo sallën e konferencave të shtypit. Sipas kalendarit kinez ky do të jetë viti i derrit dhe klubi Italian ka menduar që përpara ndeshjes me Parmën të krijojë pak atmosferë në zonën e tij.

Derrkuci shihet teksa kalon pranë futbollistëve të njohur si Keita Balde apo Skriniar, ndërsa ky i fundit e merr në duar dhe uron vitin e ri në gjuhën kineze.

Next Post

PAMJE SHOKUESE +18/ SHEFI I POLICISË NGACMON SEKSUALISHT VAJZËN 15 VJEÇARE: HAJDE HYP NË MAKINË (NËNA RREFEN TMERRIN- FOTO/ VIDEO)

Shefi i policise Berhan Bajrakurti Pamje shokuese kanë mbërritur në redaksinë e newsbomb.al. Një nënë denoncon një shef policie nga Malësia e Madhe i cili ka ngacmuar seksualisht vajzën e saj 15 vjeçare. Nëna nuk identifikohet por rrëfen për newsbomb.al gjithë tmerrin e përjetuar ndërsa pohon se familja e saj […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: