Zyrtare! Aleksandar Milic eshte futbollist i Kukesit

vull
Futboll Klub Kukesi njofton se mbrojtesi malazez Aleksandar Milic eshte zyrtarisht futbollist i skuadres sone! Futbollisti 22-vjecar ka firmosur diten e sotme me klubin nje kontrate dy vjecare duke u bere keshtu futbollisti me i ri ne skuader.
⚽️ Milic vjen te Kukesi nga kampionati malazez ku sezonin e fundit ka qene pjese e skuadres se Zeta Golubovac. Futbollisti 22 vjecar ka qene pjese e skuadres se Mladost Podgorices ne sezonin kur ne i eliminonim nga Liga e Europes.
💪🏻 Klubi i Kukësit i uron shumë suksese mbrojtesit Milic me fanellen e ekipit tone. Dobrodošli Milic 🇲🇪
Skeda e Lojtarit:
Emri: Aleksandar Milic
Mosha: 22 vjeç
Kombësia: Malazez
Gjatësia: 1.75 m
Pozicioni: Mbrojtes i djathte
Klubet e meparshme: Titograd, Grbalj, Petrovac, Zeta
Next Post

Filipçe: Nuk ka nevojë për kufizime dhe masa mbrojtëse

Situata epidemiologjike është e qetë dhe nuk mendohet të kërkohet konfirmim për vaksinimin ose test negativ të koronavirusit për të hyrë në vend, as për ne dhe as për shtetas të huaj, por theksi duhet të vendoset mbi vaksinimin si mekanizëm mbrojtës, tha sot ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe. Sipas […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: