Zyrtare: Mirësevjen Taulan Seferi në KF TIRANA

vull

Mirësevjen Taulan Sulejmanov (Taulant Seferi)!
Klubi I Futbollit Tirana njofton afrimin e parë të merkatos së Janarit. KF Tirana njofton arritjen e marrëveshjes me klubin e madh europian Young Boys për huazimin e sulmuesit Taulan Seferi.  Pas bisedimeve te orëve të vona mes dy presidencave u arrit bashkëpunimi për të patur në organikën e ekipit tone 24 vjecarin. Seferi është prej kohësh pjesë e klubit zviceran dhe gjithashtu lojtar I kombëtares shqiptare të futbollit ku ka bërë paraqitje tejet dinjitoze. Klubi I uron suksese me fanellën bardheblu. #miresevjenTaulan

Next Post

Qeveria Zaev po i frikësohet numrit të shqiptarëve!

Tash e tetëmbëdhjetë vjet në Maqedoninë e Veriut nuk ka pasur regjistrim të popullsisë.Pas ardhjes në pushtet për të dytën herë,Zoran Zaev dhe qeveria e tij do të organizojë regjistrimin e popullsisë në prill të këtij viti. Qysh në fillim,qeveria Zaev ka vërë vija zyrtare sesi do të organizohet regjistrimi […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: