Home Vendi Struga ka Alternativë

Struga ka Alternativë

0
Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, bashkë me Kryesinë Qendrore të partisë dhe kryesinë e Degës së Strugës, zhvilluan tubim me qytetarët dhe aktivistët nga Struga.
Dhamë llogari për qeverisjen faqebardhë njëvjeçare dhe shpalosëm vizionin tonë për të ardhmen.
Struganët po i përqafojnë masivisht politikat e Alternativës dhe për këtë dëshmon pjesëmarrja e sotme në tubim.

Previous articleDo të arrestohem të martën, tha Trump dhe bëri thirrje për protesta
Next articleDrejtoria e Doganave: Çfarë duhet të dini kur hyni ose dilni jashtë vendit