Sulmohet fizikisht një banor nga Llomnica e Gostivarit

1 min read

Dje (01-mars) në orën 12:30, 52-vjeçari M.N. nga Llomnica e Gostivarit në SPB Tetovë ka raportuar se pak më parë në rrugën “Majori Çede Filipovski” në Gostivar ka qenë i sulmuar fizikisht nga 51-vjeçari M.T. nga Negotina-Pologut. Rasti është zbardhur plotësisht dhe ndaj personit M.T. do të vijojë një parashtresë përkatëse