Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Syarta flet për projektet: Kam primare muzikën! - Koha News
Syarta flet për projektet: Kam primare muzikën! 7

Syarta, nje nder kengetaret me te reja te tregut muzikor shqiptar, ka qene e ftuar ne lidhje te drejtperdrejte ne programin e Flavio Qarri, “Kafe Shqeto”.

Ajo eshte lindur dhe rritur ne Zvicer, por kjo gje nuk e ka penguar aspak qe te behet pjese e muzikes dhe tregut shqiptar duke sjell projektin e saj me shume profesionalizem.

Projektet ne sirtarin e saj jane te panumerta, pushimi ne mes te projekteve ka ardhur si rrjedhoje e pandemise. Karrieren e ka filluar ne bashkepunim me ZZap & Chriss, te sjell ne menyre te veçante, duke u bere shume e dashur per audiencen. Se shpejti vjen me nje kenge te re, te shkruajtur nga tekstshkruesi i mirenjohur, Endrit Mumajesi.

E pyetur nga gazetari Flavio Qarri nese ajo i frekuenton mbremjet e nates, ajo thote se, eshte shume e angazhuar dhe jo gjithmone behet pjese e tyre. Idhulli I saj jane njerezit te cilet japin shprese dhe paqe. Me pas Flavio e ngacmon nese eshte Loredana.. Syarta e vleresoi kengetaren per arritjet e saj, dhe per ate cfare sjell tek publiku.