Fox: Cavani pranoi kushtet e klubit të Beckham

vull

EDINSON CAVANI ka rënë dakord me kushtet e bashkëpunimit me klubin e ri dhe do të largohet nga Paris Saint-Germain verën e ardhshme, transmeton KohaNews. Lajmin e parë e bëri të ditur FOX Deportes, gjegjësisht gazetari kilian, Alvaro Izquierdo, me çka të gjitha mediumet nga Franca dhe Amerika  bëjnë të […]

Subscribe US Now