Ballina Etiketimet Hysni Ismaili

Etiketim: Hysni Ismaili

Ministri i Kulturës Ismaili merr pjesë në Panairin e Librit në...

0
Ministri i Kulturës, Hysni Ismaili, prej sot (17 tetor) qëndron për vizitë pune në Frankfurt, Republika Federative e Gjermanisë, me rastin e prezantimit të...

Takimi i ministrit Hysni Ismaili me ministrin e mjedisit jetësor, Zeev...

0
Ministri Ismaili u shpreh i kënaqur për mikpritjen e shfaqur nga pala izraelite dhe tregoi për marrëdhëniet miqësore ndërmjet Republikës së Maqedonisë së Veriut...

Me Fondin e Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës do...

0
Në Manastirin e Shën Mërisë (Eleusa) në Velusa, sot u nënshkrua granti i Fondit të Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës për ruajtjen...

Ministri Ismaili e hapi Seminarin e 13-të Ndërkombëtar të Albanologjisë në...

0
Ministri i Kulturës, Hysni Ismaili, sot mbajti fjalim në hapjen e Seminarit të 13-të Ndërkombëtar të Albanologjisë në Universitetin e Tetovës. Duke i përshëndetur,...

Мinistri Ismaili, në vizitë pune në Institutin e Trashëgimisë Shpirtërore e...

0
Sot ministri i Kulturës i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dr Hysni Ismaili, ishte në vizitë pune në Institutin e Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore...

Makina zyrtare “pasat” e ministrit të Kulturës, Hysni Ismaili, këtë pasdite...

0
Makina zyrtare “pasat” e ministrit të Kulturës, Hysni Ismaili, këtë pasdite pësoi aksident trafiku para pikëpagesës rrugore Tetovë - Gostovar   Në aksidentin përveç makinës "pasat"...

Ministri i Kulturës, Hysni Ismaili, sot ishte për vizitë pune në...

0
Ismaili vuri në dukje se Ministria e Kulturës nëpërmjet të dyja institucioneve kombëtare, Qendrës së Kulturës "Anton Panov" dhe Entit të Mbrojtjes së Monumenteve...

Ministri i Kulturës, Hysni Ismaili, sot realizoi takim me ambasadoren e...

0
Në takim, Ismaili dhe Petroviq i theksuan lidhjet e mira tradicionale kulturore ndërmjet të dyja vendeve dhe u shprehën të bindur se Programi i...

Ministri i Kulturës, Hysni Ismaili, mbajti fjalim në Edicionin e 58-të...

0
Ministri i Kulturës, Hysni Ismaili, mbrëmë në Strugë mbajti fjalim në hapjen e Edicionit të 58-të të manifestimit poetik me famë botërore "Mbrëmjet Strugane...

Ministri i Kulturës, Hysni Ismaili, mori pjesë në përmbylljen solemne të...

0
Ministri i Kulturës, Hysni Ismaili, mbrëmë në Ohër mori pjesë në përmbylljen solemne të Edicionit të 59-të të Festivalit "Vera e Ohrit" në të...
Verified by MonsterInsights