Mesi rrezikon Champions-in

vull

Nuk ndalet telashet për asin argjentinas të Barcelonës, që në këtë fillim shkurti po has shqetësime të shumta fizike, të cilat po i kushtëzojnë paraqitjet në fushë por dhe qëndrimin jashtë saj. Nëse për Real Madridin, Lionel Mesi arriti të luante disa minuta në pjesën e dytë, duket se në […]

Subscribe US Now