Home Tags Milaim Zeka

Tag: Milaim Zeka

Luftetari i vërtetë në koshin e plehrave, ai veterani i rrejshëm...

0
Milaim Zeka Sinonimi i politikaneve te Kosoves. Vetem per nje vit, qeveria e Kosoves ka shpenzuar 12 milion darka, dreka, benzin, hotele, udhetime, etj. Per kete...

Zeka tregon arsyen pse në shtëpi mban fotografinë e Enver Hoxhës...

0
Milaim Zeka, deputet i Partisë Euroatlantike, ka zbuluar diçka mjaftë interesante për publikun. Në banesën e tij, ai mban në gotë fotografitë e dy...

Milaim Zeka: Me më thanë amerikanët mos flej tri ditë me...

0
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka ka folur për çështjen e taksës 100 për qind për produktet serbe dhe presionin që po bën...

Milaim Zeka dhe gruaja e tij Edlira hapin sezonin e ri...

0
Këtë të diele nga ora 21:00 ne RTV21 fillon emisionin Kojshia Show bashkë me Milaim Zekën dhe gruan e tij Edlira Zeka. Ndiqeni promon.! https://www.youtube.com/watch?v=Yqf_Cc0Qkto

E zbulon Milaim Zeka: Kush ia lujti ‘lojën’ Ramush Haradinajt dhe...

0
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milazim Zeka ka reaguar pas ndërprerjes së grevës nga ana e SBASHK-ut. Ai posaçërisht ka reaguar ndaj një deklarate të...

(Foto) Edicioni provokues i Dua Lipa me bikini të vogla ...

0
Dua Lipa nuk heq dorë kurrë nga veshja e një bikini të vogël - dhe e fundit e saj tregon Hello Kitty në lavdi...

Ndjekje filmike në autostradën afër Tetovës – policia ka qëlluar rrotat...

0
Një ndjekje policore ka ndodhur mbrëmë në magjistralen Gostivar-Tetovë kur narkodilerët kanë vërejtur policinë dhe kanë vendosur të largohen.   Dy bashkëautorët, më 24 mars, në...

Aktorja i jep fund dashurisë pas 12 vitesh martesë: “Ky do...

0
Reese Witherspoon dhe bashkëshorti i saj Gene Toth po divorcohen. Lajmin e ka bërë të ditur çifti të premten në rrjetin social Instagram, vetëm pak...

Ministrja Xhaçka pret Sekretaren e Përgjithshme të OSBE: Një partner i...

0
Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, priti në një takim Sekretaren e Përgjithshme të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë...

Të hënën i gjithë sektori i transportit në Gjermani do të...

0
Sindikata gjermane e punonjësve të sektorit publik “Verdi” dhe sindikata e hekurudhave kanë paralajmëruar për të hënën një grevë të përgjithshme njëditore në sektorin...